Pension Svět

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Hlavní 277, Úžice 27745

Originální Pension Svět sídlí v netradiční dvoupatrové kamenno-dřevěné stavbě se třemi mohutnými srubovými věžemi, které umocňují osobitý charakter stavby připomínající zámeckou architekturu. Přední část penzionu je lemována rybníky plnými ryb a vodního ptactva. Díky atraktivnímu zázemí a bohatým službám je pension ideálním místem jak pro rekreaci, tak pro pořádání různých společenských a firemních akcí.

Pension nabízí komfortní ubytování v 11-ti originálně řešených apartmánech s celkovou ubytovací kapacitou 55 lůžek.
V areálu Zelené údolí je Vám dále k dispozici Bašta Úžice, moderní kongresové centrum, stylová restaurace Ranč u Bašty, putting golfové hřiště a hlídané parkoviště.  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Pension Svět On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Svatební apartmán VIP
VIP rodinný apartmán Itálie
Deluxe apartmán Thajsko
Mezonetový apartmán podkrovní
Rodinný apartmán dvoupokojový
Deluxe apartmán Jordánsko

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si ze 3 pobytových balíčků nabízených v Pension Svět

Pension Svět Pokoje

Apartmány jsou pojmenované po konkrétní zemi a zobrazují styl typický pro danou oblast (Keňa, Egypt, Čína, apod.). Každý apartmán nabízí originální stropy, podlahy, omítky, schodiště a nábytek.
Všechny apartmány jsou vybaveny 4 - 5 lůžky, originálním nábytkem a doplňky, koupelnou zdobenou mozaikou symbolizující danou zemi, sociálním zařízením, televizí, bezdrátovým připojením na internet zdarma a ledničkou s minibarem. Z apartmánů je výhled na rybník, některé apartmány disponují balkonem.

Pobyt si můžete zpestřit hrou minigolfu, v areálu se totiž nachází první vybudované a otevřené putting-golfové hřiště a to nejen na území ČR, ale i na Evropském kontinentu.Pension Svět Gastronomie

V Resortu Zelené údolí je restaurace Ranč u Bašty, která je otevřena každý den a nabízí široký výběr specialit z nově otevřené Zážitkové kamenné kuchyně. Všechny pokrmy, které připravujeme v naší kamenné kuchyni, jsou z prověřených zdrojů a převážně na bázi biochovů a geneticky nešlechtěných surovin. Denně nabízíme čerstvé pečivo, domácí chléb či houstičky. Vše připravujeme a vaříme před vašimi zraky. Je zde také zahradní terasa, gril, kamenná trouba a pec na chleba.

Druhým gastronomickým provozem je Bašta Úžice. Na Baště je ideální místo pro pořádání Vašich svateb, oslav, firemních akcí, školení, a jiných podobných akcí v uzavřené společnosti.

Také na Baště je možno posedět venku v kryté besídce s případným grilováním.

Pension Svět Recepce

Na recepci, stejně jako ve všech pokojích, je k dispozici bezdrátový internet zdarma.
Recepce je s doplňky ve stylu džungle, ratanový nábytek pro klidné posezení v lobby baru, jedinečný interiérový vodopád pro umocnění atmosféry.


Recepce je otevřena od 8:00-20:00 hodin.


Ubytovací doba je od 14:00-20:00 hodin.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • EuroCard/MasterCard

Pension Svět Dostupnost

dálnice D8 na Teplice – 1 km
na Pražský okruh – 9 km
mezinárodní letiště – 32 km, tj. cca 30 min.
do centra Prahy (Václavské nám.) – 25 km, tj. 25 min.
Výstaviště Letňany (PVA) – 10 min.
nákupní zona (Tesco Letňany, Globus, Baumax, Obi) – 10 min.
MHD – přímé aubusové spojení Praha Kobylisy
vlakové spojení – Kralupy-Neratovice

Pension Svět Okolí

Penzion je umístěn v areálu Zelené Údolí v obci Úžice, která se nachází na 9 km dálnice D8. V těsné blízkosti obce se nachází přírodní rezervace Kopeč tvořena dvěma pahorky sopečného původu s názvy Homolka a Dlouhý vrch a přírodní památka Netřebská slaniska.
Centrum Prahy je od penzionu vzdáleno 25 km a je snadno dostupné po dálnici D8, která vede v těsné blízkosti objektu.

Pension Svět Speciální akce a slevy

V recepci a kongresovém centru je možnost zapůjčení společenských a deskových her, billiardu, šipek, aj. Venku lze hrát mimo putting-golfu i petanque.
Rybaření
Grilování na terase
Svatební výzdoby


Masáže přímo na pokoji s profesionální masérkou.

Pension Svět Další informace

1. Puttingolfové hřiště v ČR - přímo v areálu Zeleného údolí v Úžicích se nachází první vybudované a otevřené putting-golfové hřiště a to nejen na území České republiky, ale i na Evropském kontinentu. Obdobná hřiště se nachází pouze ve Spojených státech a Skandinávii.
Putting golf je jedna z nejoblíbenějších minigolfových variant, kdy se hraje na hřišti zasazeném v přírodě a na jamkách - drahách s povrchem z několika druhů kvalitních umělých trav. Hraje se běžným golfovým putterem a míčem, takže tento sport má velice blízko ke klasickému "velkému golfu". Hra putting-golfu připomíná puttování na golfovém greenu.


Kongresové centrum - přímo součást pensionu. Je možné využít nebo si pronajmout celé kongresové centrum vhodné pro jednání, školení, workshopy atd. Centrum je vybaveno audio-vizuální technikou včetně dataprojektoru, PC, bezdrátovým internetem, aj.


Country večery - pořádáné jednou do měsíce, s živou hudbou a dobrým jídlem, kde je možné se pobavit a zatančit.


Rybářské závody a rybolov - protože se rybníky nachází v těsné blízkosti pensionu, je možné domluvit rybaření s vlastním či půjčeným vybavením.